O MNIE

PODSTAWOWE INFORMACJE O MNIE

Terapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym. Dbam, by wykonywana przeze mnie praca przynosiła jak najwięcej korzyści osobom poszukującym u mnie pomocy. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe; uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, stażach. Psychoterapia jest moją pasją.

Swoją pracę superwizuję w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i związanym z KCP Ślaskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej. Superwizja polega na ciągłym konsultowaniu z uprawnionymi do tego specjalistami sposobu i efektów pracy z pacjentami. Współpracuję z psychiatrą lek. med. Krzysztofem Klinke. 

Jako psycholog pracuję od 1999 roku. W 2003 roku uzyskałem doktorat w dziedzinie psychologii. Posiadam dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. Jestem członkiem kilku zawodowych stowarzyszeń psychologicznych w tym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W PTPPd jestem członkiem Komisji ds. Badań Naukowych oraz jestem członkiem zespołu zajmującego się badaniem skuteczności psychoterapii. Jestem wieloletnim członkiem International Association for The Psychology of Religion.

Prowadzę zajęcia dydaktyczne w Uniwersytecie Śląskim, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej i Uniwersytecie SWPS. Jestem kierownikiem Ośrodka Przeciwdziałania Uzależnieniom i Dysfunkcjom Społecznym w Chorzowie. 

Polecane gabinety w innych miastach:

 Białystok: Hubert Stocker (http://psychologbialystok.pl)

 

Jarosław Polak Psychoterapia