O MNIE

Terapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym. Dbam, by wykonywana przeze mnie praca przynosiła jak najwięcej korzyści osobom poszukującym u mnie pomocy. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe; uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, stażach. Psychoterapia jest moją pasją.

Swoją pracę superwizuję w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i związanym z KCP Ślaskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej. Superwizja polega na ciągłym konsultowaniu z uprawnionymi do tego specjalistami sposobu i efektów pracy z pacjentami.

Współpracuję z psychiatrą lek. med. Krzysztofem Klinke. W przypadku wskazania do terapii par i rodzin współpracuję z psychologiem i mediatorem Aleksandrą Skwarą (meditor.pl). W zakresie terapii młodzieży współpracuję z psychoterapeutą Damianem Bobakiem (damianbobak.pl). Osobom poszukującym terapeuty w Białymstoku polecam osobę Huberta Stöckera (psychologbialystok.pl).

Jako psycholog pracuję od 1999 roku. W 2003 roku uzyskałem doktorat w dziedzinie psychologii. Posiadam dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. Jestem członkiem kilku zawodowych stowarzyszeń psychologicznych w tym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i The International Association for the Psychology of Religion (IAPR). Prowadzę zajęcia dydaktyczne w Uniwersytecie Śląskim, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej i Uniwersytecie SWPS.

Jarosław Polak Psychoterapia