O MNIE

PODSTAWOWE INFORMACJE O MNIE

Terapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym. Dbam, by wykonywana przeze mnie praca opierała się o jasne i sprawdzone w badaniach naukowych metody. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe; uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, stażach. Publikuję artykuły na temat psychoterapii.

Posiadam dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego oraz certyfikat nr 145 Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej uznawany przez NFZ.

Posiadam również certyfikat psychoterapeuty Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP) przyznawany przez The International Society of Transference-Focused Psychotherapy (ISTFP),

Jestem rekomendowanym superwizorem szkoleniowym Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Swoją pracę superwizuję między innymi w Śląskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej oraz u Erica A. Fertucka z The Columbia Center for Psychoanalytic Research and Training w Nowym Jorku.

W Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej jestem członkiem Komisji ds. Badań Naukowych.

Jako psycholog pracuję od 1999 roku. W 2003 roku uzyskałem doktorat w dziedzinie psychologii. Pracowałem jako wykładowca akademicki. Jestem certyfikowanym trenerem (certyfikat trenera uzyskałem w 2000 r. w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku).

Jarosław Polak Psychoterapia